czwartek, 2 czerwca 2016

Exploding Box sądowy

Wiecie co najbardziej kocham w scrapbookingu?:) - to że każdą pracę można spersonalizować, zrobić dla konkretnej osoby, w konkretnym stylu, klimacie, itd.

ostatnio taką właśnie mocno spersonalizowaną pracę zrobiłam dla Sędzi przechodzącej w stan spoczynku - w prezencie od pracowników.
Box był czarny, w środku na każdej karcie znalazł się kołnierz z żabotem w kolorze fioletowym - nawiązujące do tradycyjnego wyglądu polskiej sędziowskiej togi; na pokrywce umieściłam 3 zamknięte kodeksy i jeden otwarty (w środku oczywiście miniaturowe, autentyczne przepisy), przez który przewieszony został łańcuch z orzełkiem - również atrybut sędziego. W środku natomiast wykonałam miniaturowe akta (wszystkie dane zostały spreparowane na potrzeby tej pracy), w tym jedne otwarte z miniaturami protokołów, wyroków, pism sądowych, a nawet... "zwrotek" pocztowych:) dla przybliżenia Wam jak to wyglądało w rzeczywistości dodam tylko, że akta miały format 5 x 6,5 cm:)
a poniżej oczywiście... zdjęcia:)
 
na każdej z zewnętrznych ścian boxa umieściłam zdjęcia sądu - stare i aktualne


 
w środku znalazł się również dwie kieszonki z małymi prostokątnymi karteczkami na podpisy od kogo jest box - dla każdej osoby jeden prostokącik:)

 
miniaturowe zwrotki:

:))))))

1 komentarz:

  1. Jejku,wymiękam,ile to musiało Cie pracy kosztować...piękne pudelko i bardzo, ale to bardzo oryginalne...takiego nie podrobisz ;)

    OdpowiedzUsuń