piątek, 1 kwietnia 2016

Jeden wzór... dwie różne(?) prace...

Witajcie:))
tak jak w tytule - dzisiaj chciałam Wam pokazać dwie różne prace z wykorzystaniem tej samej serwetki z lawendowym wzorem.
Różne... no właśnie - ale czy na pewno? - w końcu poza tym, że grunt był inny (raz chustecznik, raz pudełko z jedną przegródką), to w zasadzie koncepcja prawie ta sama:)
ale oceńcie sami:)
chustecznik:
 
 
pomalowany ciemną farbą akrylową - fioletową, na wierzchu farba kredowa brudny róż, przyklejona serwetka, po polakierowaniu całości na elementy - kwiaty lawendy i motyle nałożony lakier 3D

 
dół pomalowany jasno fioletową farbą akrylową

 
przez środek przykleiłam za pomocą taśmy dwustronnej wstążeczkę pastelową jasnofioletową, a z jednej strony dodatkowo zrobiłam kokardkę:)

 
środek i dolna klapka tym samym kolorem: 


a teraz kolej na pudełeczko z dwoma przegródkami - z przeznaczeniem na biżuterię (choć pierwotnie jest to dwukomorowa herbaciarka:):

 
góra tak jak w przypadku chustecznika - ciemnofioletowa farba akrylowa, na niej farba kredowa brudny róż (wiktoriański) i przetarta po wyschnięciu papierem ściernym, serwetka po zabezpieczeniu lakierem akrylowym dodatkowo uwypuklona za pomocą lakieru 3D


dół jasnofioletowa farba akrylowa i odbita za pomocą szablonu mała kokardka, na środku perełka w płynie w kolorze... perłowym;)

 
środek pomalowany na biało, przegródka jasno fioletowa

 
na wieczku od środka małe kółeczko z motywem lawendy, potapowane naokoło jasnofioletową farbą, całość pokryta lakierem 3D

 
tył pudełeczka - wzór z szablonu odbity naokoło:)

 
od spodu oczywiście inspirellowy stempelek, dokleiłam również filcowe "nóżki"

 
Mam nadzieję, że się podobają:))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz