czwartek, 26 stycznia 2017

W magicznym ogrodzie z kiciusiami...

Dzisiaj chciałam Wam pokazać exploding box na 60. urodziny, w którym królować miały koty - ulubione zwierzęta Jubilatki.

Prace postanowiłam zgłosić na 2 wyzwania - "B jak bursztyn" - Kartkowego ABC oraz "WyRÓŻnij się" - Towarzystwa Dobrej Zabawy.

W drugim z wymienionych wyzwań należało stworzyć pracę, która wyróżnia nasz indywidualny styl i charakter. Czytając regularnie mojego bloga na pewno wiecie, że moją najukochańszą formą wyrazu są exploding boxy z indywidualnie zaplanowanym środkiem, pasującym do obdarowywanej osoby, stąd też właśnie taki box postanowiłam przygotować myśląc o wyzwaniu. Kocham tworzyć boxy - rozmiar, kolorystyka, wnętrze, czy to co będzie go ozdabiało na zewnątrz - to już kwestie drugorzędne, za każdym razem staram się wymyślić coś nowego, niepowtarzalnego i - przede wszystkim - pasującego do osoby, dla której jest tworzony.

A zatem - zobaczcie sami mój najnowszy box:


box utrzymałam przede wszystkim w ciepłych kolorach - dominował BURSZTYN - ciepłe pomarańcze, beże, odcienie złota


górę ozdobiłam rafią, jutą, suszonymi kwiatami i papierową różą, a także złotymi gałązkami, całości dopełnił brązowy kot, który wylegując się na brzeżku pilnował wnętrza:)


umieściłam również napis "Najserdeczniejsze życzenia", a do stworzenia boxa użyłam cudownego papieru Magicznej Kartki z kolekcji Zaczaowany Ogród, w którym się po prostu zakochałam:))


a środek... cóż - tutaj kotów jest więcej;)centralny punkt boxa stanowiła huśtawka ogrodowa, postawiona na łące zrobionej z pomocą mchu chrobotka oraz pastelowo RÓŻowych słodziutkich kwiatuszków sweetheart - drugą wytyczną  w wyzwaniu TDZ było bowiem użycie koloru RÓŻowego:))


na siedzisku huśtwaki leżał jeden kot, a dwa pozostałe stały z jednej i drugiej jej strony


kwiatki wybrałam w różnych odcieniach - ale starałm się poruszać w odcieniach koloru różowego i starałam się, by wszystkie były pastelowe i tym samym pasowały do ciepłego wnętrza całego boxa.czyż nie cudownie, wręcz majestatycznie prezentuje się kot leżący na huśtawce?;))


na zdjęciu nie da się tego pokazać, ale udało mi się huśtawkę skleić w taki sposób, iż była ruchoma - kot mógł się zatem bujać:)na ściankach tradycyjnie już znalazły się: kalendarz z datą urodzin, dwie strony z życzeniami i ostatnia ścianka - z grafiką - tym razem zdecydowałam się na tekturkę z dwoma zakochanymi kotami:)


Jak już wyżej napisałam - pracę zgłaszam na wyzwania:

Towarzystwa Dobrej Zabawy - "WyRÓŻnij się":


oraz Kartkowego ABC - "B jak Bursztyn":

I jak się podoba box? Cieplutko się zrobiło?:) - mnie bardzo - przeganiamy zimę:))

4 komentarze:

 1. Zachwycający box. Koty mnie rozbroiły :D Dziękuje za udział w bursztynowym wyzwaniu w Kartkowe ABC.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wspólną zabawę na blogu Kartkowe ABC :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowity box! Koty rozbrajające :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Towarzystwa Dobrej Zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjny i bardzo pomysłowy box :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu z TDZ :)

  OdpowiedzUsuń