wtorek, 21 marca 2017

Zapachniało Orientem:)

Tym razem jeszcze nieco inny exploding box - bo orientalny, dalekowschodni, buddyjski

Przygotowany na wyzwanie Szuflady "Daleki Wschód" (co prawda data w boxie oznaczona jest na sierpień 2016 roku, ale wykonany został i wręczony w miniony weekend)...

Daleki Wschód, no właśnie... zastanawiałam się jak go zrobić, co w nim umieścić, by oddać klimat i charakter... mnie "Daleki Wschód" kojarzy się z pewną tajemnicą, eterycznością... olejki, kadzidła, bordowo złote kolory... pewna zwiewność i delikatność, buddyzm - rozumiany jako pewna filozofia życia...

dlatego przygotowując dalekowschodni box zdecydowałam się właśnie na Buddę, odpowiednio dobrane kolory, zwiewny tiul i kwiaty:)


na wieczku posadziłam siedzącego Buddę w towarzystwie żółto bordowych kwiatów i złotą szarfę z napisem "w dniu urodzin"
w środku przede wszystkim duuuuużo złotaBudda posadowiony na tiulu w kolorze bordowo fioletowym, imituje dym, otoczony tajemnicą.... i trochę kwiatów:))oprócz życzeń i faktycznej daty rodzin, na jednej ze ścianek umieściłam również grafikę - prezentującą spokój, zen, wyciszenie i medytację w jednym:)Box zgłaszam na wyzwanie szuflady:


Jest Orient?:))

3 komentarze:

  1. bardzo fajny i klimatyczny boxik:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubię klimaty Dalekiego Wschodu i Orientu - świetny pomysł, a jeszcze lepsze wykonanie:)!!! Życzę powodzenia w bardzo nietypowym wyzwaniu:). Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń