piątek, 28 października 2016

Crafty Life - nowy portal

Startuje w sieci nowy craftowy portal - Crafty Life - i z tej okazji ogłoszony został konkurs, polegający na udzieleniu odpowiedzi na pytanie "o czym chciałabym na tym nowym portalu poczytać?"

Cóż - ponieważ kocham craftować, to o czym by tam nie było pisane - z całą pewnością będę tam zaglądać - i wszystkim Craftującym polecam obić to samo - bo takie miejsca w sieci są wyjątkowe i potrzebne:)


a o czym chciałabym poczytać? - na pewno chciałabym znaleźć jakieś krótkie historie poszczególnych piszących o tym jak ich przygoda z tą zabawą się zaczęła - ja bawię się rękodziełem od trzech lat, scrapbookingiem od roku -  baaardzo chciałbym poczytać o tym kiedy i jak inni zaczynali swoją przygodę... - przydałaby się możliwość również samodzielnego dołączenia własnej historii...

chciałbym móc poczytać o nowościach - produktach, ich właściwościach, zastosowaniu, wykrojnikach (które uwielbiam) - bo czasami pojawia się na rynku jakaś perełka i poza tym, że jest dostępna w jakimś sklepie - nie ma nigdzie opisu, że pojawiło się coś takiego, jak to wygląda, do czego warto zastosować i czy w ogóle warto kupić...

na pewno przydałyby się artykuły porównujące produkty - tzn. ten sam produkt różnych producentów - pod kątem jakości, efektów, ceny, dostępności na rynku, łatwości w pracy z nim itd.

oczywiście - tutoriale:) większość z nas to samouki, a że skądś uczyć się trzeba to kolejne miejsce z tutorialami lub chociażby odnośnikami do nich na innych blogach czy youtube - bardzo by się przydało;)

o czym jeszcze - zdecydowanie nie może zabraknąć prezentacji prac, koniecznie chociażby z krótkim opisem co i jak zostało zrobione (chociażby co zostało użyte do zrobienia - nawet nie tutoriale - ale krótki opis użytych materiałów)

recenzje sklepów z materiałami craftowymi - częśto jest tak, że w jakimś miejscu robimy zakupy po raz pierwszy - i poza opiniami o sklepie na stronie tego sklepu - rzadko można znaleźć jakieś opinie gdzie indziej, które np. uspokoją nas, że kupowanie w tym miejscu jest bezpieczne...

trochę przemyśleń, pomysłów, planów - żeby to miejsce było wyjątkowe i takie... prawdziwe:-) bo jak crafter/-ka wkurzył/a się podczas robienia jakiegoś elementu pracy - niech o tym napisze, podzieli się co poszlo, jak poszło i jak finalnie udało się osiągnąć efekt końcowy - bo wiadomo, w rękodziele różnie bywa i nie zawsze wszytko wychodzi tak jak byśmy sobie tego życzyli i chcieli - czasami poczytanie takich historii pomaga, podnosi na duchu, ale też pozwala uniknąć błędów - bo na jakich błędach się najlepiej uczyć, jeżeli nie na cudzych;)

to tak parę słów o tym, o czym chciałaby na nowym portalu poczytać... a o czym faktycznie będzie - zobaczymy:))

ja liczę na to, że będzie to ciekawe miejsce ciekawych ludzi:) - i już trochę się nie mogę doczekać codziennej lektury:))

Pozdrowienia dla nowego Teamu!!!:)))

2 komentarze:

  1. Dziękuję za udziałw zabawie i tak wyczerpujace wskazówki! mamy andzieję, że uda nam się sprostać pokładanych w nam nadziejom i zrealizować chociaż część pomysłów, o których tu pszesz! Pozdrawiam serdecznie, Ela z Crafty Life

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy za miłe słowa, mamy nadzieję, że część rzeczy o których piszesz pojawi się u nas - Dorota Crafty Life ;)

    OdpowiedzUsuń